Echipa didactică

Catedra invațători Secția ROMANA MLĂJICEANU ROXANA PROF. INV. PRIMAR I TITULAR
BURCĂ TUTUNARU GEANINA PROF. INV. PRIMAR I TITULAR
BRENCI EMANUELA PROF. INV. PRIMAR I TITULAR
CONSTANTIN MARIANA ÎNVĂȚĂTOR I PCO
NOAGHIU CRISTINA PROF. INV. PRIMAR I TITULAR
CARPINIȘAN LUMINIȚA PROF. INV. PRIMAR II TITULAR
MUNTEAN ANCA  PROF. INV. PRIMAR I TITULAR
NEGRI CORINA PROF. INV. PRIMAR I TITULAR
RUGINĂ GLORIA INSTITUTOR I TITULAR
CIOBANU SIMONA PROF. INV. PRIMAR DEF TITULAR
Catedra invațători Secția MAGHIARĂ BUKKOSI EMOKE PROF. INV. PRIMAR I DETASATA
BONCZIDAI LILLA MARIA PROF. INV. PRIMAR I TITULAR
SZASZ EDIT PROF. INV. PRIMAR I TITULAR
FERENCZ NAGY MARIA  PROF. INV. PRIMAR I TITULAR
DENES CSILLA PROF. INV. PRIMAR I TITULAR
Catedra Matematica si Științe COLALEA RODICA  MATEMATICA I TITULAR
MOLDOVAN VIORICA MATEMATICA I TITULAR
SZILVESZTER HAJNALKA MATEMATICA I TITULAR
GUGA NELA CHIMIE II PCO
STRIGOI SZABO EDIT CHIMIE I PCO
SIMA MILIAN FIZICA I TITULAR
BALINT HAJNAL FIZICA DEF PCO
GRIGORE SIMONA BIOLOGIE II TITULAR
RAU EMOKE BIOLOGIE I TITULAR
CONSTANDES MARCELA BIOLOGIE DEF PCO
Catedra LIMBA SI LITERARTURA ROMANA POESCU AIDA  LI. SI LIT. ROMANA DEF TITULAR
FLOREA CORNELIA  LI. SI LIT. ROMANA I TITULAR
TUDORACHE ANA MARIA  LI. SI LIT. ROMANA I TITULAR
KOVACS ENIKO LI. SI LIT. MAGHIARA I TITULAR
TIMAR NOEMI LB. ENGLEZA DEF TITULAR
URSU LAURA LB. ENGLEZA II TITULAR
PALAS IOANA FLORINA LB. ENGLEZA DEB SUPLINITOR
BANU MIHAELA LB. FRANCEZA DEB SUPLINITOR
STAN CRISTINA LB. GERMANA II TITULAR
TIMAR NOEMI LB. GERMANA II TITULAR
Catedra OM SI SOCIETATE TOPOR MARIA  RELIGIE I TITULAR
ANTAL TUNDE  RELIGIE I TITULAR
SZAVA PETER RELIGIE DEF TITULAR
POPESCU CLAUDIA ISTORIE II TITULAR
BALINT ILDIKO ISTORIE DEF SUPLINITOR
MIRCEA NICOLAE GEOGRAFIE I TITULAR
KERESZTES IBOLYA GEOGRAFIE I TITULAR
LAZAR ORSOLYA ED. SOCIALA DEF SUPLINITOR
Catedra ARIEI CURRICULARE POPESCU MIHAELA ED.FIZICA I TITULAR
KOVACS KAROLY ED.FIZICA DEF TITULAR
SZIGYARTO MARIA MUZICA II TITULAR
POPA ALEXANDRU RADU STEFAN  EDUCATIE PLASTICA I TITULAR
DIMENY ANDREI EDUCATIE PLASTICA DEF PCO
PELTEA IULIANA EDUCATIE TEHNOLOGICA II TITULAR
REIFF ZSUZSA EDUCATIE TEHNOLOGICA I TITULAR
OANA VIOLETA INFORMATICA DEB SUPLINITOR
DIRIGENTI URSU LAURA CLASA a V-a A    
MOLDOVAN VIORICA CLASA a V-a B    
SZILVESZTER HAJNALKA CLASA a V-a C    
FLOREA CORNELIA  CLASA a VI-a A    
STAN CRISTINA CLASA a VI-a B    
TIMAR NOEMI CLASA a VI-a C    
POPESCU AIDA CLASA a VII-a A    
POPESCU CLAUDIA CLASA a VII-a B    
KOVACS ENIKO CLASA a VII-a C    
SIMA MILIAN CLASA a VIII-a A    
VISINECU MADALINA CLASA a VIII-a B    
KOVACS KAROLY CLASA a VIII-a C